O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

KRYNICA ZDRÓJ – JAWORZYNKA KRYNICKA - GÓRA PARKOWA – ZIEMIA SĄDECKA – KRAKÓW

Cena od: 600 zł

   

I dzień

Przejazd do Krynicy Zdrój. Pobyt w Krynicy rozpoczniemy od zabawy, która nazywa się QUESTING. Będzie to wyprawa odkrywców pt. „Sławni co w Krynicy mieszkali”.

II dzień

Spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę na Jaworzynę Krynicką.

W programie: Wyjazd koleją gondolową na szczyt Jaworzyny Krynickiej / kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą  i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce./, spacer do schroniska PTTK i Ośrodka Kultury Turystyki Górskiej. W drodze powrotnej zejdziemy pieszo ścieżką edukacyjną do Krynicy Zdrój.

IIIdzień

 Wyjście do Parku Linowego -  jest to miejsce, gdzie dzieci będą się nie tylko świetnie bawić, ale również wyniosą z tej zabawy wiele nauki. Bliski kontakt  z naturą i górskie powietrze to idealna odskocznia  i bezcenna korzyść dla zdrowia.Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem doświadczonej kadry instruktorów, uczestnicy ruszą na różne trasy. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele radości. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu. Po południu wyjście do Krynicy Zdrój - zwiedzanie rozpoczniemy od wjazdu koleją linowo – terenową na  Górę Parkową – mieści się tam górna stacja kolejki, a także restauracja „U Babci Maliny”. Atrakcję stanowią tzw. „Rajskie ślizgawki” wysoka wieża, z której można zjechać „rynnami” /płatny we własnym zakresie/. W pogodny dzień ze szczytu roztacza się przepiękna panorama Beskidu Sądeckiego, Beskidu Niskiego, a przy dobrej widoczności Tatr.

IV dzień

Przejazd do Nowego Sącza, gdzie zobaczymy  Bazylikę kolegiacką św. Małgorzaty, Ruiny zamku oraz Rynek -Centralny punkt miasta, to jeden z największych średniowiecznych placów miejskich  w Polsce. Zachował swój klasyczny układ.   Pośrodku rynku znajduje się ratusz stanowiący serce miasta, siedziba władz Nowego Sącza. Zwiedzanie Muszyny: rynek, Muzeum Regionalne  „Państwa Muszyńskiego”, spacer po ogrodach sensorycznych.

V dzień

Wyjazd  do Krakowa, zwiedzanie Krakowa   z przewodnikiem na trasie: Wzgórze Wawelskie – Droga  Królewska – Zabytkowe Kamienice – Planty – Rynek  Główny – Sukiennice – Kościół Mariacki - Wieża Ratuszowa - Brama Floriańska. 

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę przewodnika i pilota, bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW.                                 

 

 

   

   

   

Aktualne
promocje