O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

MAZURY- SZYBKI WZROST ADRENALINY

Cena od: 300 zł

2 dni 

I dzień

Szkoła komandosa - stań się niewidzialny dla Twojego wroga i zasadź się na jego dowódcę. Teraz  to od Was zależy powodzenie misji. Czy podołacie?

 

  • Ścianka wspinaczkowa- Chcesz zobaczyć świat z innej perspektywy? To czym prędzej zakładaj uprząż  i wspinaj się jak najwyżej. Ze szczytu świat wygląda inaczej.
  • Strzelnica ASG – stań w prawidłowej postawie strzeleckiej, sprawdź czy muszka, szczerbinka       i cel są w jednej linii, oddaj strzał i zobacz ile punktów ustrzeliłeś. Spróbuj swoich sił na strzelnicy ASG.
  • Park linowy – ekstremalna przygoda na wysokości ok. 3,5 m, poczuj dreszczyk adrenaliny, który zmobilizuje Cię do dalszego działania
  • Wieczorna Gra Przygodowa - czy jesteś gotowy by wziąć udział w grze podczas której poziom adrenaliny będzie utrzymywany na wysokim poziomie, a misja będzie zrealizowana tylko wtedy gdy będziecie działać  wspólnie.

 

II dzień

Po śniadaniu godzinny rejs statkiem po mazurskich jeziorach.  Następnie przejazd do Galindii. /Galindia - kraina historycznego plemienia Galindów, położona na półwyspie u ujścia rzeki Krutyni do Jeziora Bełdany. Obejmuje obszar około 20 ha w centrum Puszczy Piskiej na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego/.

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3 /obiadokolacja, śniadanie, suchy prowiant/, usługę przewodnika i pilota, bilety do zwiedzanych obiektów,   ubezpieczenie NNW. 

 

 

 

 

* Na Państwa życzenie, istnieje możliwość modyfikacji programu wycieczki.

    

    

    

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII