O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

ZŁOTY STOK - SZCZELINIEC – SKALNE MIASTO /Czechy/ - PRAGA /Czechy/ - WROCŁAW

Cena od: 720 zł

5 dni

Wyjazd do Złotego Stoku. Pełna niespodzianek wizyta w Kopalni Złota przybliży nam historię górnictwa i zapewni niezapomniane przeżycia. W programie: zwiedzanie Podziemnej Trasy Turystycznej, spotkanie z Gnomem w Chodniku Śmierci, zobaczymy jedyny w Polsce podziemny wodospad, zwiedzanie Muzeum Minerałów.

 

Wyjazd do Kudowy Zdrój, gdzie spotkamy się z  przewodnikiem i pójdziemy na wycieczkę do Rezerwatu Szczeliniec.  Wspinając się po kamiennych schodach z Karłowa zdobyć można wierzchowinę najwyższego szczytu Gór Stołowych (919m n.p.m.). Trasa zwiedzania prowadzi między piaskowcowymi formami skalnymi (posiadającymi własne nazwy utworzone od ich charakterystycznych kształtów) i głębokimi szczelinami - dochodzącymi do 17 metrów.   Z punktów widokowych podziwiać można panoramę Sudetów/.

 

Spotkanie z przewodnikiem i wyjazd na wycieczkę do Czech: Adrszpaskie Skalne Miasto.  Na południowym krańcu wioski Adrszpach położone jest Adrszpaskie Skalne Miasto zbudowane w większości  z wolnostojących wież  i filarów skalnych.  Na trasie spotykamy ciekawe formy skalne. Do najbardziej znanych należą Kochankowie (Milenci), Starosta i Starościna (Starosta i Starostova), Dzban (Dzban), Wieża Elżbiety (Eliżcina Veż), Ząb (Zub) , Głowa Cukru (Homole Cukru). Wrażenia ze zwiedzania skał potęgują Mały i Wielki Wodospad oraz rejsy dużymi łodziami po Skalnym Jeziorku. 

 

Przejazd do  Pragi. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem na trasie: Katedra  św. Wita, Kaplica  św. Jerzego, Most Karola, Plac Starego Miasta, Ratusz ze słynnym zegarem Orloy, Kościół św. Mikołaja.

Wyjazd do  Wrocławia. Zwiedzanie Starówki wrocławskiej

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota  i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów,  ubezpieczenie NNW i KL.

 

 

 

Wszystkich uczestników wycieczki obowiązują ważne dowody tymczasowe lub paszporty.

 

   

    

    

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII