O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

WIELICZKA - SZCZAWNICA - HOMOLE - ZAKOPANE – DOLINA STRĄŻYSKA - DOLINA KOŚCIELISKA – KRAKÓW

Cena od: 650 zł

   

I dzień

Wyjazd  do Wieliczki, gdzie  zwiedzimy jedyną   w Europie działającą nieprzerwanie od XIII wieku Kopalnię Soli Kamiennej. Zwiedzanie wyrobisk solnych pod ziemią w czasie przejścia  z przewodnikiem po określonej trasie turystycznej w kopalni. 

 

II dzień

Wycieczka  z przewodnikiem do Morskiego Oka. Po drodze mijamy Wodogrzmoty Mickiewicza, idąc dalej czerwonym szlakiem dochodzimy do największego jeziora w Tatrach położonego na wysokości 1400m. n.p.m. lub inny wybrany szlak Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek.

 

III dzień

Spotkanie z przewodnikiem, piesza wędrówka do Doliny Strążyskiej. Zwiedzanie zabytków Zakopanego: Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Sanktuarium na Krzeptówkach, Skocznie narciarskie.  Po obiadokolacji spotkanie   z gawędziarzem, który przybliży nam obrzędy i obyczaje górali.

 

IV dzień

Spotkanie z przewodnikiem, piesza wędrówka do Doliny Kościeliskiej z wejściem do Jaskini Mroźnej. Wjazd i zjazd kolejką na Gubałówkę. Czas na zakupy na największej ulicy Zakopanego – Krupówkach. Dyskoteka  z zabawami integracyjnymi + pasowaniem na „zbójów”.

 

V dzień

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem na trasie: Brama Floriańska. – Wieża Ratuszowa – Kościół Mariacki– Sukiennice – Rynek główny – Planty - Zabytkowe Kamienice.   

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW.

 

 

    

    

    

Aktualne
promocje