O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

ZAKOPANE

Cena od: 430 zł

   

Wyjazd  do pensjonatu w górach, zakwaterowanie.  Po obiadokolacji spotkanie z bacą, który opowie i  pokaże nam proces powstawania oscypka. Gry  i zabawy integracyjne.

 

Spotkanie z przewodnikiem, piesza wędrówka do Doliny Strążyskiej. Zwiedzanie zabytków Zakopanego: Kościółek na Jaszczurówce, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Sanktuarium na Krzeptówkach. Spotkanie z gawędziarzem, który przybliży nam obrzędy i zwyczaje góralskie.

 

Wyjazd do Zakopanego. Między innymi trzy godzinny odpoczynek na basenach Aqua Parku Zakopane, doskonały wypoczynek pośród wielu ciekawych atrakcji wodnych jak: baseny, sauny, słoneczna łąka, lodowa grota, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie, kręgielnia. Basen z widokiem na Giewont!. Następnie czas na zakupy na najbardziej znanej ulicy Zakopanego – Krupówkach. Po obiadokolacji dyskoteka z DJ.

 

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem na trasie: Brama Floriańska. – Wieża Ratuszowa – Kościół Mariacki– Sukiennice – Rynek główny – Planty - Zabytkowe Kamienice.   

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW.

 

 

Koszt wycieczki został skalkulowany na grupę 45-49 osób  + 4 osób opieki – 430zł.

Koszt wycieczki został skalkulowany na grupę 40-44 osób  + 4 osób opieki – 460zł.

   

   

   

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII