O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

ZAKOPANE-WIELICZKA-KRAKÓW

Cena od: 550 zł

    

Wyjazd  do Wieliczki, gdzie  zwiedzimy jedyną w Europie działającą nieprzerwanie od XIII wieku Kopalnię Soli Kamiennej. Zwiedzanie wyrobisk solnych pod ziemią w czasie przejścia  z przewodnikiem po określonej trasie turystycznej w kopalni.

 

 Spotkanie z przewodnikiem, piesza wędrówka do Doliny Strążyskiej. Zwiedzanie zabytków Zakopanego: Kościółek na Jaszczurówce, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Sanktuarium na Krzeptówkach.  Po obiadokolacji spotkanie z gawędziarzem, który przybliży nam obrzędy i zwyczaje góralskie.

 

Wyjazd do Zakopanego. Między innymi trzy godzinny odpoczynek na basenach Aqua Parku Zakopane, doskonały wypoczynek pośród wielu ciekawych atrakcji wodnych jak: baseny, sauny, słoneczna łąka, lodowa grota, jacuzzi, hydromasaże, dzika rzeka, zjeżdżalnie, kręgielnia. Basen z widokiem na Giewont!. Następnie czas na zakupy na najbardziej znanej ulicy Zakopanego – Krupówkach. Po obiadokolacji spotkanie z bacą, który opowie i  pokaże nam proces powstawania oscypka. Później dyskoteka z  DJ.

 

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem na trasie: Brama Floriańska. – Wieża Ratuszowa – Kościół Mariacki– Sukiennice – Rynek główny – Planty - Zabytkowe Kamienice.

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW.

 

    

   

    

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII