O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

WIELICZKA - SZCZAWNICA - HOMOLE - ZAKOPANE – DOLINA STRĄŻYSKA - DOLINA KOŚCIELISKA – KRAKÓW

Cena od: 480 zł

     

Wyjazd  do Wieliczki, gdzie  zwiedzimy jedyną  w Europie działającą nieprzerwanie od XIII wieku Kopalnię Soli Kamiennej. Zwiedzanie wyrobisk solnych pod ziemią w czasie przejścia  z przewodnikiem po określonej trasie turystycznej w kopalni. 

 

Wycieczka autokarowa do Szczawnicy  i Wąwozu Homole. Zwiedzanie z przewodnikiem Szczawnicy, wyjazd wyciągiem krzesełkowym ze Szczawnicy na Palenicę skąd  roztacza się wspaniała panorama Pienin, Beskidu Sądeckiego a przy słonecznej pogodzie doskonale widać Tatry. Na szczycie znajduje się schronisko "Groń".  Następnie wędrówka wąwozem Homole, którego wapienne pionowe ściany sięgają 120m. 

Spotkanie z przewodnikiem, piesza wędrówka do Doliny Strążyskiej. Zwiedzanie zabytków Zakopanego: Cmentarz na Pęksowym Brzysku, Sanktuarium na Krzeptówkach, Skocznie narciarskie.  Po obiadokolacji spotkanie  z gawędziarzem, który przybliży nam obrzędy i obyczaje górali.

 Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem na trasie: Brama Floriańska. – Wieża Ratuszowa – Kościół Mariacki– Sukiennice – Rynek główny – Planty - Zabytkowe Kamienice.   

 

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW.

 

    

     

    

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII