O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

KIELCE - LUBLIN – MAJDANEK – SANDOMIERZ

Cena od: 450 zł

     

Wyjazd do Kielc, zwiedzanie miasta oraz wizyta w Parku Linowym. Park Linowy to miejsce, gdzie samotni poszukiwacze adrenaliny, znajdą moc atrakcji i niezwykłych wrażeń! Wszyscy uczestnicy zabawy przejdą szkolenie z zakresu prawidłowego używania sprzętu alpinistycznego oraz z zakresu bezpieczeństwa.  Wyjazd do Lublina. Podczas spaceru po Lublinie zwiedzimy Stare Miasto z imponującą Bramą Krakowską, wzniesioną w XIV stuleciu, ratusz miejski oraz kościół i klasztor dominikanów z XIII stulecia, będący obecnie mieszanką różnych stylów architektonicznych. Jednym z najważniejszych zabytków Lublina jest katedra wraz  z zakrystią   i skarbcem oraz jedyne w swoim rodzaju bizantyjsko-ruskie freski w kaplicy  Św. Trójcy, usytuowanej w obrębie murów lubelskiego zamku.

Następnie zwiedzimy z przewodnikiem Obóz Zagłady w Majdanku. Na częściowo zachowanym terenie byłego obozu koncentracyjnego znajduje się 70 obiektów historycznych z lat 1941-1944 usytuowanych w dawnej części administracyjnej obozu.

Wyjazd na wycieczkę do Sandomierza. W programie wycieczki zwiedzanie z przewodnikiem na trasie:  Podziemna Trasa Turystyczna, Brama Opatowska, Katedra, Kościół św. Jakuba, Ucho igielne, dziedziniec zamkowy, Rynek, Stare Miasto, zabytkowe uliczki.

 

 

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie zgodne z programem, usługę przewodnika i pilota, bilety do zwiedzanych obiektów,  ubezpieczenie NNW.                              

    

     

     

Aktualne
promocje