O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

SZCZELINIEC – PRAGA - WROCŁAW

Cena od: 500 zł

    

Wyjazd do Kudowy Zdrój, gdzie spotkamy się z  przewodnikiem i pójdziemy na wycieczkę do Rezerwatu Szczeliniec.  Wspinając się po kamiennych schodach z Karłowa zdobyć można wierzchowinę najwyższego szczytu Gór Stołowych (919m n.p.m.). Trasa zwiedzania prowadzi między piaskowcowymi formami skalnymi (posiadającymi własne nazwy utworzone od ich charakterystycznych kształtów) i głębokimi szczelinami - dochodzącymi do 17 metrów. Z punktów widokowych podziwiać można panoramę Sudetów/ lub zwiedzanie Kudowy Zdrój wraz  z kaplicą Czaszek w Czermnej.  

Przejazd do  Pragi. Zwiedzanie Pragi z przewodnikiem na trasie: Katedra  św. Wita, Kaplica  św. Jerzego, Most Karola, Plac Starego Miasta, Ratusz ze słynnym zegarem Orloy, Kościół św. Mikołaja.

 

Przejazd do Wrocławia. Spacer po starówce wrocławskiej oraz wizyta w Zoo w Afrykarium.  Obiekt prezentujący życiodajne wody Afryki. To kompleks przedstawiający różne ekosystemy związane ze środowiskiem wodnym Czarnego Lądu. Łącznie znajduje się tu 19 basenów i zbiorników przedstawiających m.in. rafę koralową Morza Czerwonego, hipopotamy nilowe, ryby słodkowodne jezior Malawi  i Tanganiki. Głębiny Kanału Mozambickiego, gdzie występują rekiny, płaszczki i inne duże ryby  można podziwiać z podwodnego, akrylowego tunelu o długości o 18 m. Wśród wielu atrakcji można zobaczyć  pingwiny przylądkowe (tońce) oraz kotiki afrykańskie.

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, nocleg, wyżywienie x 3, usługę pilota  i przewodnika, bilety do zwiedzanych obiektów,  ubezpieczenie NNW i KL.

 

 

 

 

 

 

Wszystkich uczestników wycieczki obowiązują ważne dowody tymczasowe, osobiste  lub paszporty.

    

   

    

Aktualne
promocje