O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

GRECJA – 10 dni bez przejazdów nocnych

Cena od: 780zł + 315 euro

Moje greckie wakacje !!!

1 dzień – przejazd do Belgradu lub Novego Sadu

  2 dzień – przejazd do Neo Anchialos

  3 dzień – odpoczynek w Neo Anchialos

  4 dzień – wycieczka na Meteory

  5 dzień – odpoczynek w Neo Anchialos 

  6 dzień – odpoczynek w Neo Anchialos

  7 dzień – odpoczynek w Neo Anchialos 

 

 

Wycieczki fakultatywne dla chętnych:

 

SKIATHOS  - jednodniowy rejs po zatoce Pagasytyjskiej i otwartym morzu Egejskim. Będą Państwo mieli okazję zobaczyć półwysep Pilion oraz wspaniałą wyspę Skiathos. Podczas rejsu chętni będą mogli wykąpać się   w krystalicznych wodach przy jednej z najpiękniejszych plaż Europy- Kukunaries. Odwiedzimy stolicę wyspy- miasteczko Skiathos, które ujmuje swoimi barwami. Śnieżnobiałe budynki z niebieskimi okiennicami i czerwonymi dachami, różnobarwne bugamwille                      i kwiaty oraz turkusowe morze tworzą niezapomniany klimat. W drodze powrotnej Kapitan statku dla dopełnienia wrażeń zaprosi do wspólnej zabawy na Metaxa Party.

Cena : 45 EUR/ os.

ATENY - wycieczka do Aten pozwala odkryć starożytną część Grecji.    W programie zwiedzania: port Pireus, stadion Kalimarmaro (miejsce pierwszych Igrzysk Olimpijskich), Pałac Prezydencki, Park Zapion, słupy świątyni Zeusa, Łuk Hadriana, Aeropag, z którego podziwiać można Ateny oraz Akropol. W trakcie wycieczki przespacerujemy się po starożytnej Agorze greckiej i rzymskiej, gdzie dawniej odbywały się targi, oraz po najstarszej dzielnicy Plaka. Odwiedzimy również Parlament, gdzie znajduje się słynny Pomnik Nieznanego Żołnierza. Na koniec zobaczymy uroczystą zmianę warty. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach przy pomniku Leonidasa.

Cena : 45 EUR/ os.

Cena obejmuje: przejazd nowoczesnym autokarem, posiłki: śniadanie i obiadokolacja podczas przejazdu i 3 posiłki podczas pobytu w Grecji. Ubezpieczenie NNW i KL 20000zł, wycieczka na Meteory. Noclegi: w Grecji hotel Tokalis 3* - pokoje z łazienkami  2-3-4 osobowe, hotele tranzytowe: 2*  lub 3 * pokoje z łazienkami  2-3-4 osobowe. Opiekę polskiego kierownika i przewodnika w Grecji.

 

Autokar

Hotel Tokalis 3* w Neo Anchialos – basen na dachu hotelu, 100m od plaży,  pokoje  2-3-4 osobowe w pełni wyposażone, winda w hotelu.      www.tokalis.com

Termin: 24.06 – 3.07.2019r.

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII