O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Nowa oferta

Cena od: 800zł + 315 euro

 

 

 

 

OBÓZ MŁODZIEŻOWY     w HISZPANII – 10 dni bez przejazdów nocnych

Termin: 22.06 - 1.07.2019r   28.06 - 7.07.2019r.

Hotel Blaumar 4* w Blanes – 3 baseny, 100m od plaży,  pokoje  w pełni wyposażone, 10 min do centrum miasta, cafe-bar. www.blauhotelsblanes.com/pl/hotel-blaumar

W drodze powrotnej zobaczymy: Monaco i Padwę lub Wenecję /dodatkowo płatna/.

Program obozu:

 1 dzień – przejazd do Padwy lub Strasburga.

  2 dzień – przejazd do Blanes /przyjazd wieczorem/

  3 dzień – odpoczynek w Blanes

  4 dzień – odpoczynek w Blanes

  5 dzień – wycieczka do Barcelony

  6 dzień – odpoczynek w Blanes

  7 dzień – odpoczynek w Blanes

  8 dzień – zwiedzanie Monaco

  9 dzień – zwiedzanie Padwy lub Wenecji  25 euro/os

10 dzień – powrót do Polski w nocy

 

 

Wycieczki fakultatywne:

Wycieczka do Barcelony:  Sagrada Familia,  Wzgórze Montjuic, La Rambla, Dzielnica Gotycka 

 

1.Barcelona nocą + Camp Nou – 30 euro/os.

  Wycieczka do stolicy Katalonii. To niezwykłe miasto znacznie różni się od reszty kraju. Posiada własną, wyrafinowaną kulturę, co szczególnie widać w niespotykanej architekturze Antoniego Gaudiego. W programie wycieczki: najbarwniejsza hiszpańska ulica Las Ramblas z przepiękną gotycką starówką, wzgórze Montjuic z Pałacem Narodowym, tarasem widokowym i obiektami olimpijskimi, perełki Antonio Gaudiego: Casa Batllo, Casa Milla i wreszcie największa z nich – Sagrada Familia (imponujący kościół sięgający powyżej 100 metrów). Dla fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wizytę na stadionie FC Barcelona  Camp Nou. W godzinach wieczornych obejrzymy pokaz tańczących fontann. Font Magica to podświetlane fontanny tworzące widowiskowy spektakl „światło i dźwięk”.

 

2. Tossa de Mar – 25 euro/os

        To jedna z obowiązkowych wycieczek, na którą nie można się wybrać bez stroju kąpielowego i aparatu. Rejs wzdłuż dzikiego, skalistego wybrzeża Costa Brava do miasteczka  o pocztówkowej urodzie gwarantuje niezapomniane widoki i wrażenia. Tossa de Mar to pięknie położona dawna rybacka osada, która ze względu na zachowanie swego oryginalnego charakteru, uważana jest za perełkę Costa Brava.

 

3. WATER WORLD – 35 euro/os

        Największy park  atrakcji  wodnych  na  Costa Brava. W Water  World   jest ponad 20 atrakcji dla amatorów   wodnego    szaleństwa.  Najpopularniejsze to:  Kamikaces - olbrzymi  tor  wodny  dla odważnych    startujących  z wysokości 77 m; Storm - zjeżdżalnia, z której spada się pionowo do brodzika; X-treme Mountain oraz Water Mountain, czyli  najdłuższe  zjeżdżalnie   pontonowe, na których przejażdżki w szalonym tempie pozwalają pokonać 260 m w niecałe 2 minuty.

 

Cena obejmuje: przejazd nowoczesnym autokarem, podczas przejazdu 2 posiłki /śniadanie i obiadokolacja/      w hotelu w Hiszpanii 3 posiłki /śniadanie, obiad, kolacja/. Opieka wychowawców i ratownika wodnego, ubezpieczenie NNW i KL 20000zł, wycieczka do Barcelony i Padwy. Nocleg w Hiszpanii w hotelu  Blaumar 4* - pokoje  z łazienkami 3 osobowe.

Dodatkowo płatne dla chętnych: wycieczki fakultatywne, Wenecja 25 euro/os.

 

 

 

Autokar

 

Hotel Blaumar 4* w Blanes

 

 

Termin: 22.06 - 1.07.2019r   28.06 - 7.07.2019r.

 

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII