O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Zimowe Szaleństwo

Cena od: 930zł

 

 

 

PROGRAM:

 

 ZAJĘCIA NARCIARSKIE:
- 3-5 dniowe szkolenie narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania, nauka i jazda na nartach, snowboardzie pod nadzorem profesjonalnego instruktora narciarstwa z uprawnieniami,
- zajęcia odbywają na bezpiecznym stoku w grupach 10-15 osób,

- dzieci w wieku do 10 lat będą wyposażone w plastrony odblaskowe

- zjazdy na stokach: Pardałówka  lub  Murzasichle

Dodatkowo płatne:

Ski Pas – 1 dzień                             - 30-50zł./os.

Wypożyczenie nart  kpl. 1 dzień     - 25zł./os.

 

 

SZALONA REKREACJA 
- Snowcraft:  biała integracja, gry i zabawy integracyjne, jazdy i zjazdy "na byle czym", wielka bitwa śnieżna,
 

- Wyjście na baseny termalne: Termy Szaflary w kompleksie znajdują się cztery baseny (dwa zewnętrzne i dwa wewnętrzne). Łączna powierzchnia lustra wody wynosi 970 metrów kwadratowych. Temperatura utrzymywana jest  w zakresie 30 do 38 stopni C. Oprócz basenów na terenie kompleksu znajduje się trzytorowa zjeżdżalnia, brodzik dla dzieci ze zjeżdżalnią dla dzieci. Dodatkowe wyposażenie obejmuje wiele urządzeń do hydromasażu takich jak bicze wodne, ławki do masażu, jeżyki, gejzery, urządzenia do masażu karku i części barkowej szerokimi i wąskimi strumieniami wody lub inne termy w okolicy.

 

- Kulig z pochodniami + ognisko z pieczeniem kiełbasek,   

-  Dyskoteka z DJ
- Wycieczka do Zakopanego na zakupy pamiątek

- Wyjazd na pizzę do karczmy regionalnej na zakończenie Zimowiska.
 

 

Dodatkowo płatne: treningi na basenie COS w Zakopanem, pod warunkiem  jeżeli basen będzie po remoncie

                                  oddany do użytku. Cena będzie podana na początku stycznia.

 

 

 

 

                                                 Z nami nuda się nie uda !!!       

                                          Tylko wspaniała i kreatywna zabawa!!!
 

 

Autokar

Opis miejscowości:  

Zakopane Olcza – jest to największa dzielnica Zakopanego. Znajduje się we wschodniej części miasta. Główną ulicą Olczy jest ulica Droga do Olczy. Przez dzielnicę przepływa Olczyski Potok. Bliskość Tatr pozwala na uprawianie  turystyki  górskiej  i  narciarstwa.  Miejscowość  o  szczególnych  walorach  klimatycznych, turystycznych, rekreacyjnych, sportowych i uzdrowiskowych.
 

Zakwaterowanie:
Willa za Wodą - zapewniamy miłą i rodzinna atmosferę oraz pełen komfort wypoczynku w górskim klimacie. Dodatkowym atutem naszych pokoi gościnnych są piękne, niezapomniane widoki na Tatry. Na wieczór, bez względu na pogodę, młodzież może  spędzić czas przy ognisku w specjalnej altance lub tradycyjnie urządzonej salce telewizyjnej. Atrakcje w ośrodku: świetlica, sala TV, bilard, ping-pong, piłkarzyki, stół do gry w cymbergaja, aneks ogólnie dostępny, zadaszone miejsce na ognisko, teren do gier i zabaw dla dzieci (huśtawki, zjeżdżalnie, basen kulkowy. trampolina), wi-fi, parking, pokoje z balkonami i TV.  

Wyżywienie:
Smaczna kuchnia, dostosowana do młodzieży. Pierwsze świadczenie to obiad  w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie  śniadanie  w dniu wyjazdu + suchy prowiant na drogę powrotną. Śniadania w formie bufetu.
Kadra:
Profesjonalna, sprawdzona i starannie dobrana, która z pasją i zaangażowaniem  zajmuje się młodzieżą.  Kadra pedagogiczna to najczęściej nauczyciele ze Szkoły z której jest młodzież.
Ubezpieczenie: NNW  10.000 zł                                                                                                              Transport: Autokar wyposażony w  dvd, mikrofon, klimatyzację.

13-19.01.2018r. (7 dni)

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII