O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Kraków- Zakopane -Energylandia

Cena od: 480zł

 

 

 

I dzień

Zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem: wzgórze wawelskie z katedrą, wejście na wieżę, gdzie znajduje się dzwon Zygmunta, dziedziniec zamkowy, Planty, okno papieskie, budynek Uniwersytetu Jagiellońskiego z zewnątrz, Kościół Mariacki, Rynek Główny, Barbakan, Brama Floriańska. Przyjazd  na obiadokolację i nocleg.

II dzień

Po śniadaniu wyjazd na wycieczkę  z  przewodnikiem do Doliny Strążyskiej. Następnie przejazd do centrum Zakopanego wjazd koleją linowo-szynową na Gubałówkę skąd będziemy podziwiać piękny widok na panoramę Tatr. Zjazd wyciągiem krzesełkowym z Butorowego Wierchu. Przejazd na najbardziej znaną ulicę na Podhalu – Krupówki. Czas na zrobienie zakupów. Powrót do Ośrodka na obiadokolację  i nocleg.

III dzień

Po śniadaniu wyjazd do Energylandii – 6 godzinny pobyt w parku rodzinnym. Atrakcje są podzielone na strefy: dziecięcą, Familijną, ekstremalną, widowiskową. Na obszarze 26 hektarów znajduje się ok. 30 rodzajów urządzeń      i różnych atrakcji, kino 7D, 4 sceny widowiskowe (2 teatry i 2 amfiteatry). Bilet wstępu upoważnia do korzystania ze wszystkich urządzeń i atrakcji bez limitu.


 

Autokar

 

 

 

 

 

 

Aktualne
promocje