O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Morze 5 dni

Cena od: .

 

 

 

 

I dzień

 Wyjazd do Szymbarku. Skansen w Szymbarku  posiada na swoim terenie wiele obiektów, nie zawsze mających charakter muzealny.  Największym zainteresowaniem cieszą się jedna takie obiekty jak: Dom do góry nogami - symbol obalenia komunizmu, Najdłuższa deska świata - 36 m i 83 cm, Dom Sybiraka - drewniany dom przywieziony spod Irkucka i na nowo złożony   w Szymbarku. Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja, nocleg.

 

II dzień

Śniadanie, wycieczka autokarowa do Gdańska. Zwiedzanie zabytków Gdańska na trasie: Droga Królewska - Fontanna Neptuna - Zielona Brama. Następnie przejazd na Westerplatte. Obiadokolacja,  spacer nad morze, nocleg.

 

III dzień

Śniadanie, wycieczka autokarowa do Gdyni. Gdynia - zwiedzanie nadbrzeża,  Muzeum Oceanograficznego i Akwarium Morskiego (strefy życia  w morzu, świat zwierząt bezkręgowych i kręgowców Bałtyku, gatunki tropikalne), Okrętu Muzeum ORP „Błyskawica” lub „Daru Pomorza”. Obiadokolacja, spacer nad morze, nocleg.

 

IV dzień

Śniadanie, wycieczka autokarowa do Sztutowa. Zwiedzanie obozu zagłady w Sztutowie. Obiadokolacja, spacer nad morze,  

 

V dzień

Śniadanie, przejazd do Malborka: zwiedzanie z przewodnikiem największej gotyckiej twierdzy w Europie, wznoszonej od 1275 roku do połowy XIV wieku.

 

Szczegóły cen udzielamy w biurze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualne
promocje