O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Wilno 4 dni

Cena od: .

 

 

 

 

 

PROGRAM WYCIECZKI NA LIT

                                                  

I dzień

Przyjazd do Kowna. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Starówki: ruiny zamku kowieńskiego, pomnik św. Jana Pawła II, ujście Wilii do Niemna, kościół św. Jerzego, Plac Ratuszowy, Dom  w którym mieszkał Mickiewicz, kościół Witolda, katedra św. Piotra i Pawła, ulica Wileńska, aleja Wolności. Przejazd do Wilna. Obiadokolacja. Zakwaterowanie w hotelu. Nocleg.

 

II dzień

Śniadanie w hotelu. Spotkanie z przewodnikiem. Zwiedzanie Starówki w Wilnie: Ostra Brama, cerkiew prawosławna św. Ducha z ciałami męczenników średniowiecznych, klasztor Bazylianów  z Celą Konrada, Plac Ratuszowy. Następnie dawna dzielnica żydowska, Sanktuarium Bożego Miłosierdzia z pierwszym obrazem Jezusa Miłosiernego, Uniwersytet Wileński (dziedzińce), Plac Katedralny, Katedra Wileńska. Czas wolny. Spacer ulicami Starego Miasta. Obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.

 

III dzień

Śniadanie w hotelu. Spotkanie z przewodnikiem. cd. zwiedzania Wilna: cmentarz na Rossie, zakątek gotycki z kościołem św. Anny, pomnikiem Mickiewicza    i Muzeum Mickiewicza, kościół św. Piotra  i Pawła na Antokolu, Dom  w którym mieszkała św. siostra Faustyna, Góra Trzech Krzyży.  Czas wolny. Spacer po alei Giedymina – centralnej ulicy miasta. Obiadokolacja. Powrót do hotelu na nocleg.

 

IV dzień

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Przejazd do Trok i zwiedzanie gotyckiego (odrestaurowanego) zamku na wyspie. Czas wolny. Wyjazd do kraju.

 

 

Cena obejmuje: Przejazd autokarem, opłaty parkingowe, 3 noclegi w hotelu 2*, wyżywienie zgodne                   z programem, usługę przewodnika, opiekę pilota, bilety do zwiedzanych obiektów,  ubezpieczenie  KL i NNW.

 

Szczegóły cen udzielamy w biurze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualne
promocje