O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Bieszczady 3 dni

Cena od: 500 zł

 

 

 

 

Bieszczady zajmują najbardziej na południowym-wschodzie wysunięty skrawek Polski. Stanowią one część głównego łuku karpackiego i są pierwszym członem Karpat Wschodnich, zaczynających się od doliny Sanu, Osławy, Osławicy i Laborca. W granicach Polski znajduje się jedynie skrajnie zachodnia ich część, czyli Bieszczady Zachodnie przechodzące ku zachodowi (za Przeł. Łupkowską) w Beskid Niski, natomiast ku wschodowi (za Przeł. Użocką)  w Bieszczady Wschodnie.

Program wycieczki:                                                                                                                          

 

Dzień 1                                                                                                                                                        Wyjazd w Bieszczady. Przyjazd do pensjonatu, zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień 2 

Po śniadaniu, wyjazd z przewodnikiem na wycieczkę "Dużą Obwodnicą Bieszczadzką", przejazd trasą: Wetlina - Przełęcz Wyżna, piesze wyjście na Połoninę Wetlińską, gdzie znajduje się najwyżej położone w Bieszczadach schronisko PTTK (1228 m.n.p.m.), stamtąd rozciąga się wspaniała panorama okolicy  z najwyższymi partiami Bieszczad lub inny wariant wycieczki pieszej ustalony z przewodnikiem.  Przejazd do Polańczyka / najpiękniejszego uzdrowiska w Bieszczadach/. Godzinny rejs statkiem  po jeziorze solińskim.  Wieczorem przyjazd do hotelu, przygotowanie do bankietu.

 

Dzień 3

Po śniadaniu przejazd i zwiedzanie Zamku w Łańcucie. Zamek   jest jedną z najpiękniejszych rezydencji arystokratycznych w Polsce. Słynie ze znakomitych wnętrz mieszkalnych oraz niezwykle interesującej kolekcji pojazdów konnych. Zespół pałacowy otacza stary, malowniczy park w stylu angielskim, w którym wznoszą się liczne pawilony i zabudowania gospodarcze, ściśle niegdyś związane z codziennym życiem łańcuckiej rezydencji. Po zakończeniu zwiedzania czas wolny.  Zakończenie wycieczki ok. godziny 21.00.

 

 

Cena zawiera:

 

  • Zakwaterowanie,  pokoje  2 -  3 – 4 osobowe z łazienkami      
  • Wyżywienie:  2 x śniadanie  + Bankiet
  • Ubezpieczenie  NNW 3000 PLN
  • Przejazd autokarem turystycznym
  • Opiekę pilota i lokalnego przewodnika
  • Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów  
  • Oprawa muzyczna bankietu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII