O firmie Dokumenty Referencje Galeria Kontakt

Nasza oferta

Na spotkanie z Matką Bożą Pacławską - 3 dni

Cena od: 350zł.

Warszawa, Leżajsk, Kalwaria Pacławska

Matko Łaskawa wspomagaj nas w wypełnianiu naszego posłannictwa w świecie współczesnym, bądź nam Gwiazdą Pocieszenia, bądź przebaczenia Uśmiechem i Słońcem Nadziei wiecznego szczęścia. Błagamy Cię, Matko nasza, wstawiaj się za nami u Twojego Syna, któremu jesteś Matką.

 

1 dzień: Warszawa - Leżajsk - Kalwaria Pacławska

Leżajsk: nawiedzenie Bazyliki Zwiastowania NMP we wnętrzu której znajduje się obraz Matki Bożej Pocieszycielki.

2 dzień: Kalwaria Pacławska - całodzienny pobyt

Kalwaria Pacławska: Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej to miejsce spotkania Boga z człowiekiem. Otoczona piekną przyrodą przez którą Bóg także przemawia do ludzkiego serca. Miejsce pątnicze - sanktuarium to nie ogranicza się tylko do świątyni i klasztoru ale rozciąga się na okoliczne wzgórza, doliny, łąki i lasy i w swoich kapliczkach przybliża wiernym tajemnice wiary zaczerpnięte z życia Chrystusa Pana i Najświętrzej Maryi Panny.
Ze względu na szczególny kult Męki Pańskiej nazwane jest Jerozolimą Wschodu, ze względu na obecność cudownego obrazu Matki Bożej i umiłowanie Maryi przez wiernych zwane jest Jasną Górą Podkarpacia. To miejsce wyjątkowe - święte, gdzie Bóg w tylko sobie wiadomy sposób rozlewa swe błogosławieństwo i ubogaca pątników swoimi łaskami.

3 dzień: Jarosław - Warszawa

Jarosław: nawiedzenie Bazyliki Matki Bożej Bolesnej w którym znajduje się cudowna figura przedstawiająca Matkę Bożą z martwym Jezusem na kolanach, nawiedzimy także kolegiatę w Jarosławiu w której znajduje się obraz Matki Bożej Śnieżnej.

Autokarem

 

 

 

 

 

 

Aktualne
promocje

Wycieczka lotnicza do Londynu

Samolotem z klasą do Wrocławia

Wycieczka nad Adriatyk

OBÓZ MŁODZIEŻOWY w HISZPANII